ADF  Foren-Übersicht ADF

 
 FAQFAQ   SuchenSuchen   MitgliederlisteMitgliederliste   BenutzergruppenBenutzergruppen   RegistrierenRegistrieren 
 ProfilProfil   Einloggen, um private Nachrichten zu lesenEinloggen, um private Nachrichten zu lesen   LoginLogin 
 Intro   Portal   Forum 

SPO Novi Sad Cenzurise

 
Neues Thema eröffnen   Neue Antwort erstellen    ADF Foren-Übersicht -> Willkommen im Alternativen Dobermann Forum
Vorheriges Thema anzeigen :: Nächstes Thema anzeigen  
Autor Nachricht
ADF TEAM



Anmeldungsdatum: 10.11.2007
Beiträge: 157

germany.gif

BeitragVerfasst am: 22.04.2008 06:03    Titel: SPO Novi Sad Cenzurise Antworten mit Zitat

SPO Novi Sad Cenzurise

Nezadovoljni reakcijom svog preostalog clanstva i sipmatizera stranke,

Nemanja Starovic, potpredstnik GO SPO Novi Sad prinudjen da licno brise komentare sa web stranice SPO Novi Sad koji bi ugrozili predstojece izbore i koaliciju izmedju SPO i LSV.

Sa 26 komentara na 14
Polovinu Komentara je pojeo Mrak.
Demokratski mrak.
SPO Mrak

Ovde mozete videti sadasnji izgled:
http://spo-ns.org/2008/04/nenad-canak-vodi-za-gradonacelnika/#comments

A ovde su original komentari na sledecu vest od pre 24 sata:

НЕНАД ЧАНАК ВОДИ ЗА ГРАДОНАЧЕЛНИКА
НОВИ САД - На сајту Радија 021 (http://www.radio021.info/) у анкети “Кога би сте за градоначелника?” води Ненад Чанак, кандидат коалиције Заједно за Војводину, коју чине Српски покрет обнове, Лига социјалдемократа Војводине, Демократска Војводина, Војвођанска иницијатива, Социјалдемократска партија Војводине и Либерали Србије - Либерали Војводине. Анкета је почела 16. априла и трајаће до 8. маја. Гласајте и ви.
Нови Сад | СПО | остало
25 коментара »


1.     18.04.2008 | Ex-SPO kaже
Nenad Canak = SPO. Da nije smesno bilo bi trgicno. Kako vas nije sramota. Sta ste dobili koalicijom po dzak krompira i curku. Jadno!!!

2.     18.04.2008 | Anonymous kaже
iz dana u dan sam sve vise uveren da smo odlaskom svakog bivseg clana sve cistji, kulturniji i jaci

3.     18.04.2008 | Kaludjer kaже
I sve anonimniji

4.     18.04.2008 | negro kaже
Ma,u redu je ovo s Cankom,ali koliko se da procitati (iako su prilicno sitna slova)visoku poziciju ima i predstavnik salonske stranke (dss). Na veliku zalost…

5.     18.04.2008 | Kaludjer kaже
Negro,
molim te da ove moje reci ne dozivis suvise licno.

Taj predstavnik „salonski stranke“ Branislav Ristivojevic je dva puta oblacio uniformu i uzimo pusku u ruku za Srbstvo. To ti ja kazem.

Taj „predstavnik salonske“ Branislav Ristivojevic je bio prvi u svom razredu koji je podrzao demostracije posle 9. Marta. To ti isto ja kazem jer sam ja izveo Gradjevinsku Skolu na ulicu.

Taj predstavnik „salonske stranke“ Branislav Ristivojevic je Srbin ni manji ni veci nego u srcu i ideju SPO takodje u srcu nosi. To ti ja potpisujem.

Taj predstavnik „salonske stranke“ Branislav Ristivojevic nece okaciti koje kakve izmisljenu zastave nego Srbsku i jedino Srbsku na Gradsku Kucu u Novom Sadu. To ti ja garantujem.

O tom predstavnik „salonske stranke“ Branislavu Ristivojevicu bi ti mogo jos puno toga lepog reci ali nema smisla da ne bude ono: falim ga jer se znamo.

Recu cu samo: Cast mi takvog coveka poznavati i
jos bi mi veca cast bila za takvog coveka glasati.
Svako dobro mu zelim i uspeh na predstojecim izborima.

Kaludjer

6.     18.04.2008 | Александар kaже
@Калуђер
А ти си још овде.
А што мало не идеш на сајт те салонске странке па хвалиш овог радикала?!?

7.     18.04.2008 | Kaludjer kaже
Pa reko sam ti covece bozji ves 3 puta da mi se bas ovde dopada. I nista ne brini dugo cu ja jos biti ovde.

Ovde se ne broji: dodvorio sam se Vuku pa sam glavni.

A ti si bas uporan sa tom tvojom kampanjom:
Sa svakim clanom koji SPO napusti SPO je jaci
Pa drugacije ocigledno ni ne znas.

Bas smo pogledali i tvoju slikicu pa bi mogli reci i da sa svakim clanom koji SPO napusti je SPO sve markantniji sto se najbolje vidi na tvom primeru.Malo sale nije na zgoreg.

Stvarno mi je zao sto sam te razocarao pa ne mogu da hvalim izroda Canka al eto mikrofon je tvoj sto bi rekla Natalija iz Beograda, pa ti izvoli.Dakle samo napred. Evo ja cu te najaviti: A sada Aleksandar Zobnica ima rece na temu: Zasto simpatizeri i clanovi SPO treba da glasaju za Izroda Canka … ups izvini samo za Canka … Omaklo mi se … Moc navike

I jos jedna dodatna strogo poverljiva informacija:
Branislav Ristivojevic je clan Demokratske Stranke Srbije.

8.     18.04.2008 | prijatno iznenadjen kaже
Mene bi bilo sramota da gradonacelnik Novog Sada postane covek koji je bez ikakvog blama glasao da Tomislav Nikolic bude predsednik Skupstine Srbije, a to je upravo Branislav Ristivojevic.

9.     18.04.2008 | Kaludjer kaже
Ponekad je tako divno biti „beskrupulozan“ kao ja.
Nadam se da ce i u novom sastavu Skupstine Srbije i Tomislav Nikolic glasati i podrzati kandidate DSS i NS. Ali eto vreme ce pokazati. Zivi bili pa videli.

Zao mi je sto u tom bloku nece biti SPO, molim lepo. Svako ima pravo na svoj izbor.
Pa jel tako? Pa tako je.

Jednoga dana ce mi neko objasniti kako covek koji zagovara pomirenje izmedju „Partizana i Cetnika“ moze da gaji toliku patolosku mrznju prema svom rodjenom Kumu i SRS. I tu patolosku mrznju sa manjim ili vecim uspehom prenosi na clanove svoje stranke. Govorim naravno o Vuku Draskovicu i SPO. Ja stvarno za takvu mrznju nemam vremena. Doduse postoje odredjene persone kojih se gadim, poput izroda canka, ali i u tom slucaju pricamo samo o gadjenju a ne o mrznji. A jedno od ustavom zagarantovanih ljudski prava je pravo na gadjenje.
Pa jel tako? Tako je.

Ko meni moze da zabrani da se gadim ili vama, anonimusu, na primer: da se sramotite. Pa niko. I to stvarno nebi bilo uredu da vam neko zabrani da se sramotite.
Pa jel tako? Tako je.

Ja cu u skladu sa mojim skromnim mogucnostima sve uraditi da vi mozete da ostvorujete vase osnovna ljudska prava mimimalno naredne 4 godine i u Novom Sadu se intezivno sramotite.
A da se na Gradskoj Kuci u Novom Sadu Srbska zastava vijori a ne koje kakve izmisljotine tipa:
moja masta smislja svasta.
Pa jel tako? Tako je.

10.     19.04.2008 | Zo kaже
Već sm jednom napisao da za tvoje stanje, dragi moj gsn. Kaluđer postoje institucije. Nije to neizlečivo, najteži je prvi korak, priznati da imaš problem, za ostalo postoje vrlo stučni ljudi-obrati im se.

11.     19.04.2008 | Kaludjer kaже
Potpuno si u pravu
kad vidim nastupe tebe i Anonimnog Sremaca potpuno mi je drago biti lud.
Samo puno ovakvih ludih ko ja na ulici.
A tek na izborima ju ju ju. Sve ludjak do ludjaka.
Pa reko sam ja vama da ne treba da promenite politiku nego citav narod. Ovo ovde je narod ljudjaka. Sto bi reko Raskovic : Srbi su lud Narod

Inace tvoji nastupi a pogoto od Anonimnog Sremca tvog “Brata” (19.04.2008 | Sremac kaже …ZO Brate…)
i vatrenog preistalice tvoje politike “Sa svakim clanom koji SPO napusti SPO je jaci” su postali poznati kao u Srbiji tako u Dijaspori.
Pogotovo vas je ova izjava proslavila kod svekolikog Srbskog naroda a samim tim i SPO:
18.04.2008 | Sremac kaже
“…JA RATKA NABODEM PESNICOM U GLAVU,KAZEM MU P**** OSRAMOTIO SI SRPSKOG VOJNIKA I UNIFORMU,PLJUNUO SI NAM P**** NA ISTORIJU,TRADICIJU,VERU…SAD CU P**** DA TE ODEREM OD BATINA ZA ONO STRELJANJE ZAROBLJENIH U SREBRENICI,A POSLE CU TE P**** LICNO ODVESTI DO ISTRAZITELJA HASKOG TRIBUNALA!!!”

Ne znam samo sto se potpisujes jednom sa ZO a jednom sa Aleksndar Zobnica. Jednom si predsednik SPO Ruma a drugi put predsednik SPO Backa Palanka.

Pa ovaj tvoj SPO lici stvarno na “Alisu iz zemlje Cuda” i tamo je bio jedan “ZO”.
Samo likovi iz bajki ne glasaju.
Ali ne brini sigurno ces dobiti glas Anonimnog Sremca i ostalih pristalica izroda canka.
Oni mnogo vole bajke pa i izmisljaju po potrebi zastave.
Samo Napred … u Novu Bajku.

12.     19.04.2008 | Anonymous kaже
Pun mi je K…. ljudi koji misle da su radikali cuvari, zastitnici nase zemlje, tradicije, interesa.
Pa gde god su vadili nas cuvali i branili nas tamo vise nema pocev od Srpske krajne, Rep.Srpske,Kosmeta, bogu hvala nismo ratovali sa bracom Crnogorcima i Makedoncima.
Da li se neko od vas velikih Srba seca plana Z 4 predlozen 1991 ili 92 godine …
Ko ga je tada podrzavao i kako su tada nazivali Vuka.D i citav SPO…
Boli me K…. za velike Srbe i veliku Srbiju ako zbog toga treba da izgine 100 hiljada ljudi da se ponovo stvori grozna zla krv medju narodima da se zemlja ekonomski unazadi 30 godina.
1989 godine SFRJ koja je ( izgradjena na losim temeljima) je bila medju vodecim zemljama u svetu sa mogucim ekonomskim razvojem, ( smetao je Hrvat Ante Markovic ) mislim da bi ga danas od blata pravili svi do jednog velikog Srbina ( p…. li na materina ne normalna )
Gde su gazda Jezda, Dafina, red za gorivo, hleb, koliko smo dnevno imali struje…

13.     19.04.2008 | Kaludjer kaже
“Pun mi je K…. ljudi koji misle da su radikali cuvari, zastitnici nase zemlje, tradicije, interesa”

Pa to mora da ti je pun Anonimni organ Anonimusu
Ma ne upravu si izrod Canak cuva Srbsku Tradiciju
Malo sale ne skodi

Inace ovde je tema:
НЕНАД ЧАНАК ВОДИ ЗА ГРАДОНАЧЕЛНИКА

14.     19.04.2008 | Наталија kaже
Е морам ово да прокоментаришем:

“1989 godine SFRJ koja je ( izgradjena na losim temeljima) je bila medju vodecim zemljama u svetu sa mogucim ekonomskim razvojem, ( smetao je Hrvat Ante Markovic ) mislim da bi ga danas od blata pravili svi do jednog velikog Srbina ( p…. li na materina ne normalna )”

Мислим оно анонимусу ти би и тита од блата правио како си почео.Да ниси,кеве ти,и ти члан овог новог СПО?

Поздрав из Престонице
(на вашу жалост)
:D


15.     19.04.2008 | Душан Савић kaже
Од кад то ви, Калуђеру, водите рачуна испод које теме се шта коментарише?
Шала…
Сад везано за тему - кад би се поставила анкета на сајту, нпр. ФК Војводина “За који клуб навијате?”, шта мислите какве би биле бројке… Рекао бих да би Војводина добила 95% гласова и 5% би можда добили Звезда и Партизан заједно…

16.     19.04.2008 | Немања Старовић kaже
Поштовани пријатељи,
овај сајт је замишљен као место окупљања чланова и симпатизера Српског покрета обнове, али и свих других које интересује рад и активности Градског одбора СПО у Новом Саду.
С обзиром на то да интернет, за разлику од било ког другог средства масовне комуникације, омогућава и слање повратне инофрмације, одлучили смо се да оставимо могућност свим посетиоцима сајта да остављају своје коментаре на све објављене чланке.
У том смислу, сваки утисак посетилаца сајта за нас је драгоцен и предмет је пажње руководства ГО СПО, без обзира на то ради ли се о похвали, сугестији или конструктивној критици рада странке у Новом Саду.
Нажалост, приметили смо да понекад дискусија која се поведе на овим страницима скрене са теме и неретко виђамо чак и личне увреде, псовке и остале ствари непримерене сајту једне политичке странке.
Не желећи да укидамо могућност постављања коментара, јер су велика већина заиста коректни и, као што рекох, изузетно драгоцени, одлучили смо да у будуће поведемо строжију контролу садржине истих.
Стога, обавештавамо вас да ће сви коментари који садрже личне увреде, ружне речи или нису ни на који начин повезани са темом објављеног чланка бити аутоматски избрисани. При том, никоме од посетилаца неће бити ускраћена могућност изношења критике или неслагања сваке врсте, јер то свакако не би било у духу истине, правде и слободе из којег се и родио Српски покрет обнове.

17.     19.04.2008 | Kaludjer kaже
“Од кад то ви, Калуђеру, водите рачуна испод које теме се шта коментарише?
Шала…”
Vodim ja racuna i o par drugih sitnica … Starovic je lepo sastavio tekst i mislim da se tu nema sta puno dodati. Jako je bitno da ljudi nauce da diskutuju na konkretnu temu i na jedan … kako to da nazovem … odgovarjaci nacin … ne ne ne ovo ce biti bolje: kako dolikuje svekolikom Srbskom Narodu :D Volim i ja vas :D

Ali i to se uci. Sve drugo je rasipanje energije . A SPO je dosta od svoje energije rasuo.

“Сад везано за тему - кад би се поставила анкета на сајту, нпр. ФК Војводина “За који клуб навијате?”, шта мислите какве би биле бројке… Рекао бих да би Војводина добила 95% гласова и 5% би можда добили Звезда и Партизан заједно… ”

Zezas ti mene Savicu :D Ako ako
Pa naravno da si u pravu.
Ne znam ko je jos na Radiu 021 al na pocetku te radio stanice je to bilo leglo Demokrata, Ligasa i Reformirsta. Doduse bio je jedan tehnicar sa ratnim iskustvom (ne bi mu spominjao ime da ga ne dovodim u ne prijatnu situaciju) i bio je jedan mali iz SPO-a mislim da se zvao Atanackovic. Suv momak, visok, sa ridjom duzom kosom i bradicom cini mi se da je studirao Bogosloviju … slagacu… davno je bilo. Ne verujem da se na Radiu 021 situacija nesto promenila. Barem ne u onom smeru koji bi meni odgovarao al polako.
Elem, da, u svakom si slucaju u pravu. Pa najvise volimo one ankete koji sami napravimo pa nije ni cudo onda ko vodi.
Logicno i slusaoci Radia 021 su vecinom simpatizeri iz vec u tekstu navedenih stranaka .

Al evo sad sam i ja uzeo ucesce u anketi pa da malkice promenimo situaciju ko sto sam vec najavio:“ Ja cu u skladu sa mojim skromnim mogucnostima sve uraditi da vi mozete da ostvorujete vase osnovna ljudska prava mimimalno naredne 4 godine i u Novom Sadu se intezivno sramotite. A da se na Gradskoj Kuci u Novom Sadu Srbska zastava vijori a ne koje kakve izmisljotine tipa: moja masta smislja svasta.
Pa jel tako? Tako je.“
Eto :D Jel treba i parolu da izabcim :D

Al evo gledam ovaj moj tekst jos jednom pre nego sto ga posaljem i moram sam sebe da prokomentarisem.
“…Doduse bio je jedan tehnicar sa ratnim iskustvom (ne bi mu spominjao ime da ga ne dovodim u ne prijatnu situaciju)…”
Pa dokle smo mi dosli da ja vec sam sebe censurisem da nebi jednog Srbskog Dobrovoljca dovodio u neprijatnu situaciju ako mu napisem ime. Strasno.
Al to je vec jedna druga tema … jedna druga prica … jedna tuzna prica

18.     19.04.2008 | negro kaже
Kaludjere,
ne bih da pisem dugacak komentar. Probacu da skratim. Dss je definitivno salonska stranka,to je jasno svima. Osim toga,ne zovu ih dzabe “sestooktobarska stranka”,jer su prespavali osam godina (1992-2000) i onda kao vampiri krenuli u lov. Popunili su sve supljine i praznine sa proverenim jul,sps i ponekim srs kadrovima iz milosevicevog blizeg okruzenja. Sto ne reci,otisao je i deo spo-ovaca kod njih. Tako su od kombi stranke postali stranka od koje “sve zavisi”. Te bez njih ne moze ni jedna vlada,te imaju najveci koalicioni potencijal… A o kontinuitetu koji imaju s proslim rezimom (sps) da ne govorimo. Ma ne,pogresio sam,nisu oni salonci,to su bili dok su mazili macke i spavali do 2 popodne i ponesto kuckali na pisacoj masini i prosledjivali RTS dnevniku. Oni su teski politicki mazohisti i vec su u mnogim stvarima nadmasili radikale.
I jos nesto - Canak moze biti i ovakav i onakav,ali STO puta ima korektniji odnos prema SPO-u nego Kostunica i njegova cirkuzantska skupina. Na kraju krajeva,Canak nije razbijao SPO i otimao poslanika za razliku od naseg “voljenog premijera”! Mozda ti je sad malo jasnije zasto nam je Canak koalicioni partner a ne Kostunica dr. Vojislav.

19.     20.04.2008 | Kaludjer kaже
„Kaludjere,
ne bih da pisem dugacak komentar. Probacu da skratim.“
Nema potrebe da skracujes jer na ovom kao i na bilo kom drugom virtuelni prostoru ima dovoljno mesta. Sa druge strane mozda ces zbog skracivanja preskociti neku konkretnu informaciju a mozda bi i ja zeleo nesto nauciti oliti novo saznati.

„Dss je definitivno salonska stranka,to je jasno svima. Osim toga,ne zovu ih dzabe “sestooktobarska stranka”,jer su prespavali osam godina (1992-2000) i onda kao vampiri krenuli u lov.“ DSS u Novom Sadu je startovao u Stevana Musica 9 u poslovnim prostorijama mog tasta Smajic Djordjeta. On im je nakon toga sponzorisao renoviranje prostorija, cini mi se da bese u Gagarinovoj, na molbu Vuka Draskovica sa ciljem da se oslabi Djindjic.Da sam i ja ucestvovao sa jos par ljudi iz SPO u pomenutoj akciji mislim da je ne potrebno naznacavati jer mi onda ovakvi detalji nebi bili poznati. Mislim da im je prvi predsednik bio Mendenbaba ili tako nesto … slagacu … davno je bilo. Elem mozda bi bilo najbolje da Vuk vise nista nije na politickoj sceni Srbije od tad uradio kad ovi ljudi iz DSS od tad spavajuci danas Srbijom zavladase.
Barem bi se Covek lepo naspavao.

„Popunili su sve supljine i praznine sa proverenim jul,sps i ponekim srs kadrovima iz milosevicevog blizeg okruzenja.Sto ne reci,otisao je i deo spo-ovaca kod njih. Tako su od kombi stranke postali stranka od koje sve zavisi Te bez njih ne moze ni jedna vlada,te imaju najveci koalicioni potencijal… A o kontinuitetu koji imaju s proslim rezimom (sps) da ne govorimo. ”. Meni bi bilo dosita drago videti Kadrove poput Branislva Ristojevica u SPO.
Konkretno ako je neko dobar snajperista meni je sve jedno u kojoj je kasrni je bio na obuci glavna mi je stvar da je sad u mojoj jedinici. Umesto sto kukakm sto takvi ljudi dezertirase i izdajnicima ih nazivam.

„A o kontinuitetu koji imaju s proslim rezimom (sps) da ne govorimo…“ Pa bolje da ne govorimo jel kad SPO saradjuje sa SPS onda je to OK i potrebno za zastitu Srbskih Nacionalnih interesa a kad Radikali i DSS saradjuju sa SPS-om onda je to nacionalna izdaja. Bolje da ne govorimo.

„Ma ne,pogresio sam,nisu oni salonci,to su bili dok su mazili macke i spavali do 2 popodne i ponesto kuckali na pisacoj masini i prosledjivali RTS dnevniku.“ I ja spavam kad mogu do 2 popodne a mazim rado Dobermane a ko sto vidis rado kuckam jos samo treba da posaljem na RTS i uspeh je zagarantovan. Samo neverujem da bi neko glasao ili neglaso za mene samo zbog mazenja ili ne mazenja Dobermana ili macaka.

„Oni su teski politicki mazohisti i vec su u mnogim stvarima nadmasili radikale.“ Cuvena Patoloska mrznja prema radikalima al nije tema ove emisije. Rakao bi samo da bi mi bilo drago da je SPO malo pragmaticniji bio umesto sto je svuda oko sebe samo energiju rasipao a SPO je DSS iz DS napravio.

“I jos nesto - Canak moze biti i ovakav i onakav,“ On je izrod Srbskog Naroda i Separatisticki Neokomunista i … i dobar politicar.

“ali STO puta ima korektniji odnos prema SPO-u nego Kostunica i njegova cirkuzantska skupina.” Pa hvala vam na njegovom kokretnom odnosu prema SPO svako ima pravo da bira skim se druzi. Meni su jos uvek drazi neki drugi ljudi kako bi ih vi nazvali “Odpad SPO-a” na primer, Drazin unuk, Velja Ilic ali cak i onaj kako mu bese ime Vlajko … Vlajko Seljic, Senic … ne znam zaboravio sam … itd itd

“Na kraju krajeva,Canak nije razbijao SPO” da ali zato su clanovi SPO-a poput Milana Djukica slicnih im odrzavali svoje Sastanke u prostorijama Separatista ocu reci Ligasa. Sve ima svoju cenu a fotelje najvecu po svaku cenu.

“i otimao poslanika za razliku od naseg “voljenog premijera”! Kad vec pricamo o mazohismu mislim da bi vise bilo Perverzno da Srbski Nacionalista Monarhista predje u Partiju koja izmislaj koje kakve nove nacije i Zastave I ciji podmladak lepi nalepnice sa temom stop fasizmu na kojima se vide uperene cevi u Drazu Mihalovica.
Ali sve ima svoje cenu a fotelje najvecu.

“Mozda ti je sad malo jasnije zasto nam je Canak koalicioni partner a ne Kostunica dr. Vojislav.“ Naravno da mi je jasno od pocetka mi je jasno i ne samo meni ali bez imalo ironije hvala ti na dodatnom objasnjenju i posvecenom vremenu.
Dugo ce te se vi jos prati od te vase koalicije.
Samo tu nece ni Ariel pomoci.

Ukratko: ne mozes ti da budes predatavnik jedne Srbske Nacinalne Monarhisticke Stranke a na Cankovom si platnom spisku kao “Politicki Savetnik “
To mozda moze kod Vuka Draskovica al kod mene ne moze iako i ja imam bujnu mastu

Elem svakom na volju prepusteno za koga ce glasati lepo je dok na temu mozemo da diskutujemo.
A onaj ko iz SPO podrzava da na Gradskoj Skupstini u Novom Sadu viori izmisljena zastava umesto Srbske mogu samo da kazem samo napred. Al ne zaboravi, Ljudi nisu Ovce i ne zaboravljaju tako lako. Nebi se ja bas tolko dicio tom koalicijom na vasem mestu. E sad druga stvar je ako zelite da promenite naziv stranke u:
Autonomaski Pokret Obnove.
Molim Lepo. Samo Napred.To bi cak i meni odgovaralo.
Mislim da je tu koaliciju pa izmedju ostalog i podrsku za takvog Gradonacelnika Novog Sada jedan Covek lepo opisao al moram da pronadjem njegov tekst.

Evo ga:
11.04.2008 | Вук (није Драшковић) je rekao:
” Док год будемо сами себи стварали “највеће непријатеље” дотле ћемо и бити у г……
Није ни мени драго што морамо са жутима, али ако заиста желите да се сећамо неког тамо СПО-а читајући Вукове мемоаре или гледајући слике с Равне Горе, 9. марта и осталих демонстрација, реците… Пребројте се, па да видимо шта ћемо… Куд који… Ви ћете у Нову Србију, или СРС, неки ће у Г17, а неки ће се и даље сећати неког тамо СПО-а…
Ја нећу да се сећам СПО-а… Хоћу да будем СПО… Да се борим за све оно што јесте СПО… ако морам да прогутам свој понос у једној кампањи - прогутаћу га…”

Jako lepo receno i definisano:
„… ако морам да прогутам свој понос у једној кампањи - прогутаћу га…”

20.     20.04.2008 | Maksim KG kaже
Ovo je moj komentar ,bas o tim “prepostenim leglistima” i tkz.narodnjacima na jednom forumu.
Jasno je kao dan ,da je ta koalicia vec de fakto formirana i vrlo verovatno potpisana izmedju “nejakog” Voje i ovog drugog po imenu Vjeko-vojo.
Ne cude mene radikali bas nista ,od njih smo navikli na sve ,pa ti su se maltene do juce sastajali sa Sadamom Huseinom ,Anvarom El Asadom i Kim IL Dzongom,od njih me nista ne moze iznenaditi,ali ove “preposetene narodnjake” ,ove jajare i licemere iz DSS, e takve majka jos nije rodila ,to pogotvu vazi za njihovog vrlog vodju “nejakog” Vojislava.
Zasto ***** ne izadju na TV i kazu :”da mi smo se dogovorili o formiranju nove vlade”,cega se to pi..e plase…gubitka glasova onoh koji su “nejakog” Vojislava izabrali 2000.god. za predsednika ili neceg drugog.
Gde su Veljini bageri,kojima je rusio koaliciu SPS-SRS 5.Oktobra ,nije covek mogao ziveti od njegovog hvalisanja i mlacenja o bagerima i kamionima….evo sad ta bitanga i lopovcina ulazi u koaliciu bas sa tima istima koje je rusio i koje je bi,da su mu dozvolii vesao po banderama na Terazijama.
Fuj bagre jedna,kako vas nije sramota da kresete ovaj narod u zdrav mozak……doduse ,kakav narod takva i ……….
Sporazum Koštunice i Šešelja
Autor: Ekipa „Blica“ | 19.04.2008 - 07:02
Lideri DSS i SRS Vojislav Koštunica i Vojislav Šešelj potpisali su sporazum o formiranju zajedničke vlade u kojoj je DSS-u zagarantovano mesto premijera i ministarstva ekonomije, pravde i ministarstvo za Kosovo i Metohiju. Kako saznaje „Blic“, informaciju o tome je u Demokratsku stranku doneo jedan visoki funkcioner DSS.

21.     20.04.2008 | Kaludjer kaже
18.04.2008 | Kaludjer kaже
„Ponekad je tako divno biti „beskrupulozan“ kao ja.
Nadam se da ce i u novom sastavu Skupstine Srbije i Tomislav Nikolic glasati i podrzati kandidate DSS i NS. Ali eto vreme ce pokazati. Zivi bili pa videli.“

20.04.2008 | Maksim KG kaже:
„Sporazum Koštunice i Šešelja
Autor: Ekipa „Blica“ | 19.04.2008 - 07:02
Lideri DSS i SRS Vojislav Koštunica i Vojislav Šešelj potpisali su sporazum o formiranju zajedničke vlade u kojoj je DSS-u zagarantovano mesto premijera i ministarstva ekonomije, pravde i ministarstvo za Kosovo i Metohiju. Kako saznaje „Blic“, informaciju o tome je u Demokratsku stranku doneo jedan visoki funkcioner DSS.“

Hvala na informaciji. Iako nije tema ove emisije. Ali uvek je lepo videti potvrdu za svoje sopstvene reci. Hvala jos jedanput.

Sto se tice tvog ostalog komentara. Ne znam sta bi tu stvarno vise rekao. Nema smisla da se ponavljam.

Al eto samo kratko: mnogo volite da mrzite.
Konkretan Predlog: Probajte za promenu drugacije.

22.     20.04.2008 | negro kaже
Kaludjere,
Nije uopste bitno to sto sam ja clan SPO-a,jer i da nisam - imao bih ovakvo misljenje o Kostunici i tzv.dss-u.
Vidim da su ti zastave nocna mora. Reci mi koliko u tvojoj novoj domovini (nadam se da se ne ljutis jer ti je tamo sada domicil)ima pokrajina? I koliko zastava igrbova imaju cak i gradova i varosi a kamoli jedna veca oblast? Sigurno mnogo. I da li to nekome smeta? Ne smeta,sigurno,evo slobodan sam da sam dam odgovor. A ne smeta zato sto je tamo odlican standard,zato sto ima posla,sto su plate i penzije kao i roditeljski dodaci redovni,sto drzava ima jak socijalni program,jednom recju sto je tamo DOBRO a ovde je LOSE. Nemoj molim te da kazes kako ni tamo nije sve sjajno,kako te ubi tuga za rodnim krajem (tipicna opaska nasih gastabajtera),kako nema prijatelja,druzenja… Da ne valja ne bi ljudi tamo bezali. E,da se vratim na temu. Zastave. Kazes izmisljene. Pa,delimicno se slazem s tobom ali ne vidim nikakav problem da neka stranka ima svoju zastavu. Pazi,zastava o kojoj govoris (zelena,zuta,plava)je STRANACKA zastava Lige socijaldemokrata Vojvodine i to je njihovo legitimno pravo. Kao sto su radikali skinuli orlovima krunu i taj”grb”koriste na svojoj stranackoj zastavi (seseljevi “vadikali”su republikanci,ako si slucajno zaboravio)tako i ligasi imaju pravo da sebi izaberu zastavu i grb. A zastava AP Vojvodine je crvena.plava sa zvezdicama EU i bela. Znaci,jasno je da je kao podloga uzeta srpska zastava,s tim da je plavo polje mnogo vece od druga dva. Tu zastavu su doneli poslanici vojvodjanskog parlamenta i ona je legitimna i legalna sve dok je taj parlament ne opozove. I nigde,ama bas nigde nije istaknuta sama,nego zajedno sa drzavnom zastavom Srbije. Moram ti ovo reci jer u inostranstvu ocigledno nemas pravu informaciju.
Elem,ne bih dalje da se upustam u objasnjenja,svako dobro i nadam se da ces nesto korisno izvuci iz ovih komentara,kao sto ce mnogi od nas pamtiti i tvoje komentare.

23.     20.04.2008 | Kaludjer kaже
Ovog puta cu ti ja odgovoriti kratko jer sam u guzvi.
Govorim o ovoj
izmisljenoj zastavi koji cankovi kace de stignu.
Jako je bitno da se upustamo u objasnjavanja.
Da naucimo da otvoreno i konkretno razgovaramo a ne da se prepucavamo. Dosta je svadja i svadjica. Al i za svadju kao i za razgovor je uvek potrebno minimum dvoje.
Ne mogu obecati da cu se javiti jos danas al racunaj da ti dugujem odgovor.

24.     20.04.2008 | negro kaже
Da,upravo je rec o toj zastavi. Crvena i bela traka su od gore a u sredini dominira siroki plavi pojas,znaci - asocira na srpsku trobojku. Plava sredina dominira jer se “puca” na EU,sto i same zvezdice na njoj dokazuju.

25.     20.04.2008 | Maksim KG kaже
Ovo za ovog “kaludjera”!
Ne mrzim ja nikog,ali mi se gade ovakvi likovi kao sto su ovi tkz.”legalisti”,sto ne izadju pred gradjane Srbije i javno kazu:”tako je sve je tacno”,a ne ovako ,u silnom strahu da ce izgubiti par procenata,lazu i kriju ono sto je i slepom i gluvom vec jasno.
Sto se tice mrznje…hm..pobratime ,preispitaj ti samog sebe i vidi koliko i sa kojom kolicinom mrzis svoje dojucerasnje saboce,jer da nije tako ,nikad ne bi napisao na Forumu “Pogleda” ,da su SPO-i fasisti,samo zato sto ti navodno nisu objavili neku tvoju “visoko umnu” poruku.

26.     20.04.2008 | Kaludjer kaже
Meni je prezime Kaludjerovic pa me ljudi zovu Kaludjer.
Negde na ovim stranicama mozes cak da nadjes i moju Krstenicu.

Dosita mi je zao sto u moim tekstovima vidis mrznju ali iz dubine stranackog rova koji si sam sebi iskopa tesko je nesto vise videti.
Ali tako nesto vazi za sve stranacke vojnike tako da ti nisi nista posebno.
Pokusaj da izadjes iz stranackog rova pa ces mozda primetiti da “napolju” ima i ljudi sa kojima se moze razgovarati.Pokusaj.

Kada govorim o Fasizmu onda je on uvek okarektarisan u istim osobinam.
Prva od njih je zabrana slobode govora dakle Cenzura.

Dali “Visoko Umne” poruke cenzurise i brise SPS ili SPO u tome nema razlike.
Cenzura je Cenzura.
Spaljivanje knjiga je spaljivanje knjiga i tako necemu ne moze dati amnestiju clanska karta koju neko nosi.
Pa ni clanska karta SPO.

Pobratime i u toku protekle noci su “Borci” za Demokratiju cenzurisali i bili na delu.
Ovde ti je broj telefona pa se izvoli obratiti “Saborcima” iz Novog Sada i konkretnije se informisati o cemu govorim.
Телефони/факс: 021/423-155, 423-012, 66-104-33, 472-0537, 472-1191
Мобилни телефони: 065/8423-155, 065/423-1550, 063/423-154, 063/423-133

A ovde mozes pronaci moje kontakt podatke.
Samo zahvaljujuci upornosti “Izdajnika” “Otpada SPO” i oslalim “placenika HDZ” je moja “visoko umna poruka” ponovo na ovim stranicama.
Sad jos jedna konkretna informacija.

Tekst u Pogledima je objavljen od strane mog brata Bojana Kaludjerovica i ovde je u original izdanju:

“Помаже Бог Браћо,
Хтели смо да отворимо нову тему ал изгледа да нема потребе.
Можда само мали поднаслов:
Фашизам ала СПО
Погледајте и сами овде и овде.
А овде је последњи текст мога брат Калуђера који је од стране СПО-а цензурисан …”

I jos jedan predelog ako dozvolis, kad citiras citiraj korektno jel je barem na internetu lako proveriti sta je ko,kad i kako rekao.
Suvise je ovo globalno selo malo da bi bilo mesta izvrtanju.

Eto sad imas par konkretnih predloga brojeva telefona i informacija.Nadam se da ce ti koristiti iako nemaju veze sa postojecom temom ali lepo je kad se neke sitnice ovako usput razrese.
A sad SVI SVI SVI na svoje radne zadatke kako dolikuje svekolikom Srbskom Narodu :D Volim i ja vas :D

Hvala na paznji i Svako Dobro
uz nadu da ova poruka nije bila suvise “visko umna” i da je laka za razumeti
_________________

_________________
Nach oben
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Website dieses Benutzers besuchen
Beiträge vom vorherigen Thema anzeigen:   
Neues Thema eröffnen   Neue Antwort erstellen    ADF Foren-Übersicht -> Willkommen im Alternativen Dobermann Forum Alle Zeiten sind GMT + 2 Stunden
Seite 1 von 1

 
Gehe zu:  
Du kannst keine Beiträge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beiträge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beiträge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beiträge in diesem Forum nicht löschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht mitmachen.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group